Technika samochodowa
Dla warsztatów Informacje
Kontakt:

CDS Mioduszewski
75-727 Koszalin
Ul. Orla 4a

centrala:
94 348 8000
biuro@bosch.koszalin.pl

urządzenia diagnostyczne:
94 348 8001

serwis samochodowy:
94 345 5000


Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać
informacje o nowościach,
podaj swój adres e-mail:

Dla warsztatów
Dla sklepów
Dla kierowców
ESI tronic 2020/1

Oszczędność czasu dzięki wskazówkom do zadań serwisowych bez kodowania„:

Aktualizacja 2019/3 wprowadza nową serię procedur kontrolnych, które wskazują, kiedy tester nie jest wymagany dla określonej funkcji. W tym celu należy wybrać tylko żądany pojazd i zadanie serwisowe. Po czym procedura kontrolna pokazuje, czy żądana funkcja wymaga kodowania – oszczędza to czas i niepotrzebne zgadywanie.

Wskazówki dotyczą następujących zadań:„
- kodowanie haka holowniczego,
- „wymiana akumulatora„,
-  wymiana opon„,
- ustawienie świateł„,
- resetowanie wskaźnika serwisowego.

Kasowanie pamięci usterek w pojazdach BMW rocznik 2018 (modele roku 2019):
W nowych samochodach marki BWM zmienił się sposób kasowania pamięci usterek w sterownikach podlegających OBD. Kody usterek dotyczące spalin można usunąć nadal tylko w grupie systemów. To oznacza, że kasowanie pamięci poprzez zakładkę "Przegląd systemów" musi teraz odbywać się dla wszystkich systemów w samochodzie.

„Dostęp diagnostyczny do chronionych pojazdów„:
Od Service Pack w wersji 2019/3  ESI[tronic] umożliwia wykonywanie pełnej diagnostyki następujących marek samochodów chronionych bramką Security Gateway Fiat, Alfa Romeo, Abarth, Chrysler, Lancia, Dodge/Ram i Jeep, W ten sposób, we współpracy z FCA (Fiat Chrysler Automobiles), można wykonywać zabezpieczoną diagnozę bezpośrednio za pomocą ESI[tronic] 2.0.

Użytkownik może zarejestrować się na stronie FCA korzystając z linku w programie i uzyskać wymagane dane uwierzytelnienia. W przypadku obsługi chronionego pojazdu program ESI[tronic] zawiadamia o tym użytkownika i prowadzi go w sposób szybki i skuteczny przez zabezpieczoną diagnozę.

Użytkownicy ESI[tronic] znajdą szczegółowy opis procedury w programie pod "Ustawienia użytkownika" oraz "Loginy producenta".

Bosch oferuje obecnie w trybie "Feldtest" funkcję deszyfrowania diagnozy zabezpieczonej bramką Security Gateway. W przypadku problemów prosimy o przesłanie ESI-Ticket.

Mercedes Benz zwiększa ochronę elektroniki swoich pojazdów. Wraz z tą aktualizacją 2020/1 użytkownicy ESI[tronic] otrzymują niezbędną adaptację oprogramowania w celu możliwości kontynuowania diagnostyki pojazdów Mercedes Benz. Nie są przy tym wymagane żadne dalsze dane dostępowe.

Pokrycie dla nowych pojazdów/modeli:
Koncentrujemy się na systemach i funkcjach w odniesieniu do najważniejszych zadań serwisowych i naprawczych dla nowych pojazdów. Odpowiednie pokrycie pojazdów można uzyskać dzięki tradycyjnym aktualizacjom głównym i pośrednim.


Notice: Undefined index: nIdGrupa in /templates/view_page.htm on line 13

« Powrót

wyświetleń: 73

CDS Mioduszewski - Sprzedaż • Serwis • Szkolenia • Hotline
75-727 Koszalin • ul. Orla 4a • tel. centrala [094] 348 9000 • fax [0-94] 348 80 61